Zapraszamy na wakacyjne treningi

Lato w pełni, jednak nie jest jeszcze za późno, aby popracować nad wakacyjną formą! Zapraszamy na bezpłatne treningi: „Wakacje z gimnastyką” oraz „Wakacje z Biegaj-Zapobiegaj”.

Zajęcia ‘’Wakacje z gimnastyką’’ skierowane są dla dzieci od 6-go roku życia i młodzieży. Ćwiczenia prowadzą wykwalifikowani trenerzy. Odbywają się w każdy wtorek i sobotę w godz. 12:00 – 14:00 w Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1A na Nowym Mieście. W programie m.in. podstawy gimnastyki, ogólnorozwojowe zajęcia przygotowujące do uprawiania profesjonalnego sportu, rozgrzewki z elementami gimnastyki oraz rozciąganie poprzez zabawę i ruch.

Natomiast ‘’Wakacje z Biegaj-Zapobiegaj’’ odbywają się we wtorki i czwartki w godz. 18:00 – 19:30 na stadionie przy ul. Kusocińskiego na Piaskowej Górze. We wtorki odbywają się treningi biegowe dla początkujących gdzie pracujemy nad techniką biegową, koordynacją wzrokowo – ruchową i stabilizacją mięśni głębokich. A w czwartki przeprowadzamy marsze po zdrowie z elementami gimnastyki. Rozplanowana jest nauka techniki nordic walking, gimnastyka oraz praca nad zwiększeniem ruchomości stawów.

Treningi potrwają do końca wakacji. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego!

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl