28.02. – 2.03. III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym

Już za tydzień, od 28. lutego do 2. marca, zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na jedną z największych tegorocznych imprez sportowych w Wałbrzychu – III Grand Prix Polski w Tenisie Stołowym.

W ciągu trzech dni w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ  zagra przeszło 300 najlepszych tenisistów stołowych z naszego kraju. Do Wałbrzycha zawitają bowiem najlepsi zawodnicy grający w polskiej superlidze tenisa stołowego oraz w ligach zagranicznych (niemieckiej, czeskiej, francuskiej), posiadający polskie obywatelstwo. Niewątpliwie gwiazdami imprezy będą wielokrotni reprezentanci Polski na Mistrzostwach Europy i Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich: Natalia Partyka (dwukrotna Mistrzyni Igrzysk Paraolimpijskich), Katarzyna Grzybowska, Lucjan Błaszczyk (były Mistrz Europy w grze mieszanej, czterokrotny Wicemistrz Europy w grze podwójnej oraz jedenastokrotny Mistrz Polski w grze pojedynczej!), Wang Zeng Yi (aktualny Mistrz Europy w deblu), Daniel Górak i Bartosz Such.

W piątek i sobotę (28.02. – 1.03.) odbędą się eliminacje, natomiast w niedzielę (2.03.) finałowe rozgrywki w kategorii kobiet i mężczyzn. Wstęp wolny na wszystkie mecze – zapraszamy!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl