Otwieramy siłownię i fitness!

Już od poniedziałku (8.06) będzie można skorzystać z oferty siłowni i zajęć fitness w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ. To kolejny już etap udostępniania klientom poszczególnych stref sportu. 

Zajęcia w strefie Squash&Fitness Center Aqua Zdrój z racji obowiązujących przepisów i wytycznych sanitarnych będą wyglądały nieco inaczej niż do tej pory. Priorytetem jest umożliwienie mieszkańcom Wałbrzycha powrotu do sportu i aktywności fizycznej, ale przede wszystkim ich bezpieczeństwo. Wszystkie zajęcia i możliwość korzystania z siłowni odbywać się będą z zachowaniem zasad bezpieczeństwa:

– limitu osób ćwiczących w poszczególnych strefach

– zachowaniem dystansu – 2 metrów

– dezynfekcji dłoni w wyznaczonych punktach

– dezynfekcji sprzętu po każdorazowym użyciu

– wyłączeniu z użytku części sprzętu.

Nowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywały we wszystkich strefach obiektu, które będą udostępniane klientom. Takie zasady i informacje o nich już są udostępnione w halach i na boiskach, na których od początku maja odbywają się zajęcia sportowe, chociażby w ramach akcji Aktywni Pozytywni.

Godziny otwarcia strefy Squash&Fitness Center:

poniedziałek – piątek – 8:00 – 22:00

sobota – niedziela – 9:00 – 21:00

Od 8 czerwca oprócz fitnessu i siłowni w Aqua Zdroju będzie można pograć w tenisa stołowego. Udostępniona zostanie sala z sześcioma stołami do rozgrywek.

O szczegółach przedłużenia karnetów, zakupu nowych oraz nowej organizacji strefy fitness będziemy informować na bieżąco.

Rozpoczęcie treningów z instruktorką Iwoną Tłuścik od poniedziałku! Prosimy o indywidualny kontakt z Panią Instruktor celem zarezerwowania miejsc na treningach oraz informacji o kosztach -792103235

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl