Aktywne soboty w Wałbrzychu

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „Z wodą po zdrowie” – bezpłatnym trzymiesięcznym programie treningowym dla rodzin, dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia sportowe skierowane są do osób, które chcą w przyjemny, lecz intensywny sposób zrzucić parę kilogramów, kształtując przy tym różne grupy mięśniowe oraz dla chcących poprawić swoją kondycję fizyczną. Każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy w dniach od 4 czerwca do 27 sierpnia w każdą sobotę w godz. 9:00 – 11:30 do hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1a. Dodatkowo w programie bezpłatne konsultacje z trenerami, dietetykami, fizjoterapeutami i lekarzami. Na każdym treningu oprócz ciekawych gości, można liczyć także na konkursy z nagrodami!

Aktywne soboty przyciągają coraz liczniejsze grupy osób. Zajęcia sportowe dostosowane są do różnych grup zaawansowania ? dla osób początkujących i zaawansowanych, przewidziana jest również specjalna strefa dla kobiet oraz kącik dla dzieci. Wszystko to pod fachowym okiem profesjonalistów ? doświadczonych sportowców, trenerów i instruktorów. Ćwiczenia odbywają się w hali lub w terenie otwartym w zależności od pogody.

Organizatorem akcji są Wodociągi Wałbrzych. Zapisy i szczegółowe informacje: www.zwodapozdrowie.pl

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl