Anna Żabska z Wałbrzycha i Norbert Stolicki z Bolesławca zwycięzcami I Otwartych Mistrzostw Wałbrzycha o Puchar Prezydenta Wałbrzycha

W sobotę w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha o Puchar Prezydenta Wałbrzycha. W turnieju organizowanym pod patronatem Polskiej Federacji Squasha wzięło udział 35 zawodników z całego regionu.

Rozgrywki sędziował i prowadził Łukasz Kozłowski, trener Squash Aqua-Zdrój. – Z uwagi na dużą liczbę zawodników musieliśmy przeprowadzić dodatkowe eliminacje. Zwyciężyli w nich Tomasz Pieśla i Marcin Krawutschke. Obaj zagrali w Turnieju głównym. Dodatkowo zorganizowany został Turniej Damski. Poziom rozgrywek był wysoki i jestem niezmiernie zadowolony, że Centrum Aqua-Zdrój, ośrodek o tak wysokim standardzie dołączył do ogólnopolskiej, squashowej rodziny – podsumował Łukasz Kozłowski.

Nagrody i upominki dla zawodników ufundowali Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój, Gmina Wałbrzych, Douglas, Studio Punkt.

Wyniki Mistrzostw:

Turniej Damski:

1. miejsce: Anna Żabska

2. miejsce: Anna Obuchowska

3. miejsce: Anna Rabiniak

Turniej Open

1. miejsce: Norbert Stolicki

2. miejsce: Robert Kosiński

3. miejsce: Jakub Głębocki

 

Bardzo dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom, w tym lokalnym mediom za pomoc w organizacji Mistrzostw i promocji squasha w naszym mieście -mówił na zakończenie mistrzostw – Łukasz Kozłowski.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl