Centrum Konferencyjne

Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ to także Centrum Konferencyjne – ideale miejsce na organizację firmowych spotkań, szkoleń, konferencji, sympozjów.

Lokalizacja Centrum Konferencyjnego na terenie AQUA ZDROJU z hotelem, Parkiem Wodnym, SPA i strefą sportową sprawia, że jest to miejsce w którym dodatkowo można wypocząć lub aktywnie spędzić czas. Naszym klientom oferujemy do wyboru dwie sale konferencyjne o zróżnicowanym wystroju i wyposażeniu w zależności od potrzeb.

Pierwsza z nich ulokowana jest w części hotelowej i przeznaczona jest dla 50 osób w układzie konferencyjnym ze stołami lub dla 100 osób w układzie kinowym. Dodatkowo można ją powiększyć do 150 osób w układzie konferencyjnym lub 250 w układzie kinowym. Sala ta wyposażona jest w sprzęt multimedialny HD z wysokiej jakości nagłośnieniem bezprzewodowym, umożliwiającym przeprowadzanie szkoleń, spotkań, prezentacji oraz telekonferencji w bardziej kameralnej scenerii. W bezpośrednim sąsiedztwie sali znajduje się bar oraz restauracja co stanowi nasz dodatkowy atut.

Nasza druga sala umiejscowiona jest w części sportowej. Jest to duża przestronna sala przeznaczona dla 200 – 400 osób. Dodatkowym atutem jest przeszklona ściana z widokiem na całą arenę Hali Widowiskowo-Sportowej. Sala ta również wyposażona jest w system do prezentacji multimedialnych i nagłośnienie umożliwiające sprawne przeprowadzenie dużych konferencji czy spotkań.

 

Kontakt z managerem:

74 660 93 14 

606 736 559

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl