Hala Lekkoatletyczna

Zmodernizowana Hala Lekkoatletyczna mieszcząca się przy ulicy Chopina 1a stanowi doskonałą bazę dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych w zakresie treningów i wszechstronnej rekreacji, adresowaną nie tylko do lekkoatletów, ale wszystkich osób zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem i zdrowym ciałem:

  • część niska hali – bieżnia tartanowa 6-torowa o wymiarach 120 m x 12 m i wys. 4 m, z możliwością wykorzystania do biegów krótkich i długich, biegów przez płotki, podziału na sektory do prowadzenia jednocześnie zajęć dla 5 grup oddzielonymi kotarami, dodatkowo sektor do ćwiczeń stacjonarnych siłowych i ogólnorozwojowych,
  • część wysoka hali – posadzka tartanowa o wymiarach 23 m x 17 m i wys. 8 m, z możliwością wykorzystania do skoku wzwyż, skoku o tyczce, skoku w dal, trójskoku, pchnięcia kulą, zajęć treningowych w siatkówkę i koszykówkę,
  • sala zapaśnicza o wymiarach 11,5 m x 10,5 m, przeznaczona do zajęć sportów walki, jak zapasy, judo, karate, aikido itp.
  • siłownia o wymiarach 10,5 m x 5,5 m, wyposażona w sprzęt i urządzenia do ćwiczeń siłowych, obejmująca 11 stanowisk,
  • sauna fińska z gabinetem do masażu i salą do leżakowania,
  • multimedialna sala konferencyjna z zapleczem do prowadzenia szkoleń, prelekcji, wykładów na 40 osób,
  • kawiarnia na potrzeby osób korzystających z obiektu.

Na terenie przylegającym do hali istnieje również możliwość prowadzenia zajęć lekkoatletycznych w zakresie skoku w dal, trójskoku, skoku wzwyż, skoku o tyczce, pchnięcia kulą, rzutu dyskiem i młotem.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – niedziela: 7:00 – 21:00

Kontakt w sprawie wynajmu hali:

nr tel. (74) 660 93 16

mail: marketing@aqua-zdroj.pl

Cennik Hala Lekkoatletyczna

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl