Siłownia

Godziny otwarcia
poniedziałek – niedziela 6.00 – 21.00

Kontakt ze Strefą Sport Kasa: 74 660 93 13

Siłownia AQUA ZDRÓJ ulokowana jest na powierzchni 400 m2 w klimatyzowanej, przeszklonej hali z pięknym widokiem na górę Chełmiec. Swoim obszarem obejmuje strefę kardio, strefę maszyn z regulowanym obciążeniem, strefę wolnych ciężarów, pomieszczenie do treningu personalnego oraz szatnie i zaplecza sanitarne. Jest to największa i najnowocześniejsza siłownia w regionie, która wyznacza nowe trendy jakości, estetyki i funkcjonalności – tworząc jednocześnie idealne warunki treningowe dla amatorów zdrowej i zgrabnej sylwetki oraz dla zawodowych sportowców.

Wszystkie sprzęty w naszej siłowni sygnowane są logiem amerykańskiej firmy Life Fitness – światowego lidera w branży wyposażenia siłowni i klubów fitness.

Na sprzęcie tej marki trenują m.in. drużyny NBA, NHL, armia i służby specjalne USA. Jest to też podstawowe wyposażenie znanych klubów piłkarskich i ośrodków lekkoatletycznych w Europie. Naszym klientom oferujemy nowoczesny sprzęt, miłą, profesjonalną obsługę, pomoc i porady instruktorów oraz opracowanie indywidualnych programów treningowych.

Cennik wejścia na siłownie

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl