Squash

Godziny otwarcia
poniedziałek – niedziela 6:00 – 21.00

Kontakt ze Strefą Sport Kasa: 74 660 93 13

Oferujemy najnowocześniejsze korty w regionie.

Certyfikowane korty squashowe amerykańskiej firmy McWIL wykorzystywane do rozgrywek zawodowego squasha na całym świecie. Przestrzeń zaprojektowana jest w sposób umożliwiający komfortowe oglądanie meczy podczas turniejów ogólnopolskich, lokalnych, lidze klubowej oraz treningów, które rozgrywane będą w Centrum.

Squash to sport dla każdego. Przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o wszystkich klientach Aqua-Zdroju. Dla graczy zaawansowanych, tych grających rekreacyjnie jak i początkujących. Oferujemy najwyższej jakości warunki i komfort oraz pełne zaplecze z funkcjonalnymi i nowoczesnymi szatniami i sanitariatami. Zapewniamy treningi indywidualne i grupowe z doświadczonymi, certyfikowanymi trenerami.

Dla początkujących i graczy rekreacyjnych mamy oferty grupowe i indywidualne pod okiem naszych trenerów. Żeby rozpocząć swoją przygodę ze squashem nie trzeba mieć własnego sprzętu ? na miejscu, w recepcji do dyspozycji klientów jest również wypożyczalnia rakiet, a wszelkich odpowiedzi i porad udzieli Państwu nasza miła i fachowa obsługa.

Cennik Squash

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl