Dni Otwarte Funduszy Europejskich – 8.05 bezpłatny wstęp na basen dla dzieci!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce. Od 7 do 10 maja 2015 r. w całym kraju odbędą się setki imprez prezentujących tysiące pomysłów zrealizowanych dzięki Funduszom Europejskim. Po raz kolejny chcemy pokazać projekty nie tylko te największe, ale i te, o których na co dzień nie mamy pojęcia. Dni Otwarte Funduszy Europejskich dadzą możliwość zobaczenia na własne oczy miejsc, do których normalnie nie możemy wejść lub należy je zwiedzać tylko z przewodnikiem.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich w dniu 8 maja 2015 r., w godz. 8:00-21:00 proponujemy wszystkim dzieciom w wieku do 18 lat bezpłatny wstęp do Parku Wodnego AQUA ZDRÓJ* (wyłącznie w towarzystwie opiekuna – wstęp dwuosobowy w cenie jednego!).

*Wstęp do Parku Wodnego dotyczy jednej (pierwszej) godziny. Za pobyt powyżej godziny obowiązuje dopłata zgodna z cennikiem. Wstęp dzieci tylko i wyłącznie z opiekunem. Dla opiekunów obowiązuje opłata zgodna z cennikiem.

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl