Dni otwarte Squasha w AQUA ZDROJU

Niezwykła atrakcja w  AQUA ZDROJU! Już 7 i 8 września 2013 r. specjalnie dla naszych klientów odbędą się dni otwarte Squasha. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiedzę na temat tego sportu,  spróbować się w grze, bądź poprawić swoja technikę pod czujnym okiem trenera.

Nie zapomnieliśmy o najmłodszych! Dla dzieci w wieku od 7 lat będą prowadzone zajęcia nauki gry w squasha według programu juniorskiego stworzonego przez Polską Federację Squasha. Natomiast zajęcia dla dorosłych, w zależności od stopnia zaawansowania, będą złożone z podstaw nauki gry w squasha, doskonalenia techniki, gry na punkty oraz ogólnych zasad i przepisów gry.

Zajęcia poprowadzi Magda Kamińska – reprezentantka Polski w squasha , złota, srebrna i brązowa medalistka mistrzostw Polski. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Wieczorem zorganizowany zostanie turniej klubowy. Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:  784 382 157 lub za pośrednictwem e-mail : squash@aqua-zdroj.pl.  Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl