Ferie zimowe z Aqua Zdrojem!

W środę w Centrum AQUA ZDRÓJ miała miejsce konferencja prasowa, podczas której koordynator Strefy Sport Katarzyna Dusza  oraz menedżer sportu Tomasz Durajczyk zaprezentowali bogatą ofertę zajęć na ferie zimowe dla dzieci i młodzieży.

Już od 1-go lutego zapraszamy do uczestnictwa w feriach zimowych z Aqua Zdrojem! Podobnie jak w roku ubiegłym i tym razem przygotowaliśmy dwie propozycje: Wałbrzyskie Ferie na sportowo oraz AQUA Półkolonie.

Wałbrzyskie Ferie na sportowo

To zajęcia sportowo-rekreacyjne dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W programie: fitness dla dziewcząt, turnieje halowej piłki nożnej, turnieje koszykówki, 3-ki siatkarskie, tenis stołowy, badminton, zajęcia z lekkiej atletyki oraz elementy sportów walki. Zajęcia odbywać się będą w obiektach sportowych Centrum AQUA ZDRÓJ oraz w PSP nr 21 i PSP nr 26.

W okresie ferii w dni powszednie w godz. 6:00 – 10:00 wejście do Parku Wodnego AQUA ZDRÓJ dla dzieci i młodzieży szkolnej w promocyjnej cenie 3 zł (za pierwszą godzinę). W dni powszednie wejście na basen kryty w ZS nr 4 dla dzieci i młodzieży szkolnej w cenie 3 zł (za godzinę). Wstęp do Skate Parku – 2 zł, w godz. 10:00 – 20:00.

Szczegóły na www.aqua-zdroj.pl/walbrzyskie-ferie-zimowe-na-sportowo-2

AQUA Półkolonie

W tym roku organizujemy dla Państwa pociech aż cztery turnusy:

1 – 5.02.2016:

turnus sportowy (6-12 lat)

turnus pływacki z językiem angielskim (6-12 lat)

8 – 12.02.2016:

turnus sportowy (6-12 lat)

turnus sportowy (9-14 lat)

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 8:00 – 15:30 w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ oraz innych obiektach sportowych. Każdy dzień tygodnia to szansa na poznanie nowej dyscypliny sportowej! Każde dziecko po ukończeniu turnusu otrzyma pamiątkowy dyplom i medal.

W programie półkolonii sportowych przewidziane są liczne atrakcje sportowe m.in. dzień lekkoatletyczny, konkurencje sportowe, wesołe saneczkowanie, pokazy sztuki walki a także wycieczki do Andrzejówki i na lodowisko. Ferie pływackie to głównie nauka i doskonalenie pływania, a także zajęcia profilaktyczne wad postawy, lekcje języka angielskiego w formie gier i zabaw oraz teatr.

Koszt turnusu to 380 zł.

Szczegóły na www.aqua-zdroj.pl/aqua-ferie-2/

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl