FIT wyzwanie w Aqua Zdroju!

Podejmijcie FIT wyzwanie na koniec lata z Aqua Zdrojem i kobietawbiegu.pl!

Tym razem spróbujemy spalić aż 1001 kalorii każda! Niemożliwe? Z nami się uda! Ten wrześniowy maraton otwiera cykl fitnessowych spotkań w całej Polsce pod hasłem 1001 kalorii, który organizuje nowy portal dla kobiet aktywnych zawodowo i sportowo: www.kobietawbiegu.pl

Każda z uczestniczek na własnej skórze poczuję moc endorfin, jaką dają ćwiczenia, a szczególnie te na świeżym powietrzu. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto przyjść (a warto!), może skuszą Cię nagrody, jakie dla Was przygotowaliśmy! Na początek 40 pań, które jako pierwsze zapiszą się na nasz maraton, otrzymają sportowe koszulki z logo kobietawbiegu.pl i Aqua Zdrój!

Zapraszamy 15 września 2014 w godz. 17:30 – 20:00 na boisko obok Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ. Wstęp wolny!

Zapisy przez formularz kontaktowy na stronie: http://www.kobietawbiegu.pl/?q=wyzwanie 

1001 kalorii w Wałbrzychu poprowadzą dobrze Wam znane instruktorki z Aqua Zdroju, które przypilnują, aby każda z Was dała z siebie maksimum możliwości!

Katarzyna Dusza ? WARM UP!

Kasia jest pełna pozytywnej energii, dlatego nasz maraton rozpoczynamy od rozgrzewki właśnie z nią. Ale nie myślcie, że będzie łatwo. Kasia mimo swego pogodnego usposobienia jest trenerką wymagającą. Od siedmiu lat współpracuje z różnymi klubami fitness jako trener personalny, instruktor fitness, zumba fitness, aqua aerobiku i power pump. Swoje treningi dopasowuje do każdego indywidualnie, bo najważniejsze są dla niej sukces i satysfakcja klienta.

Justyna Stachowiak ? ATAK NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI

Kobieta spełniająca się w działaniu. Wieloletnia instruktorka fitness, nauczycielka wychowania fizycznego, doradca żywieniowy. Bardzo otwarta na drugiego człowieka, zaraża uśmiechem wszystkich wokół. Prowadziła projekt ?Metamorfozy?, w którym ośmiu ochotników pod jej opieką przez trzy miesiące gubiło nadprogramowe kilogramy i centymetry. Justyna pomoże nam wzmocnić mięśnie problematycznych partii ? brzucha, ud i pośladków, co przy regularnych ćwiczeniach pozwoli pięknie wyrzeźbić sylwetkę.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl