Hotel już otwarty!

Hotel

Nasz nowoczesny trzygwiazdkowy hotel, który jest integralną częścią Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, oferuje ponad 120 miejsc w komfortowych pokojach jedno- i dwuosobowych z łazienkami, telewizją i bezprzewodowym dostępem do internetu.

Lokalizacja hotelu sprawia, że goście mogą miło spędzić czas w Parku Wodnym z licznymi atrakcjami, zrelaksować się w Saunarium, a dla aktywnych do dyspozycji są zajęcia fitness, dwa profesjonalne korty do squasha i nowoczesna siłownia z urządzeniami światowej marki Life Fitness.

Sala konferencyjna

Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna wyposażona w sprzęt multimedialny z wysokiej jakości nagłośnieniem bezprzewodowym, umożliwiające przeprowadzanie szkoleń, spotkań, prezentacji oraz telekonferencji.

Restauracja i bar

Nasza restauracja, z miejscami dla 120 osób, uraczy gości wyśmienitą kuchnią podczas smakowitych śniadań, jak i wykwintnych obiadów, kolacji czy specjalnych okazji. Szef kuchni w swojej ofercie przygotował potrawy, które z pewnością przypadną do kulinarnych gustów naszych gości np: od tatara z łososia poczynając, na soczystym steku kończąc.

Nasza kuchnia przystosowana jest do specjalnych potrzeb żywieniowych klientów, dzięki czemu możemy przyjmować również zorganizowane grupy sportowe, co pozwala traktować AQUA ZDRÓJ jako profesjonalne CENTRUM PRZYGOTOWAŃ SPORTOWCÓW.

Wieczorem, gości lubiących dyskusje i rozmowy do białego rana zapraszamy do naszego baru, gdzie w zaciszu, na wygodnych kanapach, można spędzić czas z filiżanką aromatycznej kawy lub herbaty zajadając się pyszną szarlotką.

Na specjalne życzenie, dysponujemy również wyodrębnioną salą na potrzeby kameralnych koncertów, dancingów z zespołami i muzyką na żywo.

Nasza oferta obejmuje także organizację imprez okolicznościowych:

– wesela,

– chrzciny,

– komunie,

– półmetki,

– studniówki,

inne

Cennik usług:

W chwili obecnej obowiązują promocyjne ceny, ponadto nasi goście otrzymują do wyboru bezpłatne wejście na basen lub na siłownię.

Pokój dwuosobowy – 160 zł ze śniadaniem*

Pokój jednoosobowy ? 130 zł ze śniadaniem*

*ceny brutto

Recepcja Hotel: 539 973 875

Serdecznie zapraszamy do Hotelu AQUA ZDRÓJ

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl