I DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MIĘDZYSZKOLNE W PŁYWANIU O PUCHAR DYREKTORA ZS NR 4 – fotorelacja

W środę 27 kwietnia odbyły się I Drużynowe Mistrzostwa Międzyszkolne w Pływaniu o Puchar Dyrektora ZS Nr 4 otwierając cykl współzawodnictwa pływackiego w Wałbrzychu.

Po kilku latach ciszy na arenie wałbrzyskiego pływania Centrum AQUA ZDRÓJ, ZS Nr 4 oraz działający przy ZS Nr 4 UKS „Szafir” postanowili reaktywować pływanie. Wracamy ze wspaniałą atmosferą pozytywnej rywalizacji! Na początek pływackiej przygody na słupkach startowych stanęło 105-ciu uczniów reprezentujących szkoły podstawowe (PSP 21, ZSF, SP26, PSP2), gimnazjalne (PG13, PG9, PG 11,PG 12, ZSF, PG Szczawno-Zdrój, PG7) i średnie (1LO, 2LO oraz 4LO). Każdy uczeń mógł wystartować w dwóch wybranych konkurencjach indywidualnych. Emocje sięgnęły zenitu podczas rywalizacji sztafet. „Bardzo się cieszymy, że wreszcie ktoś organizuje zawody pływackie” – mówili nauczyciele wychowania fizycznego. Dziękujemy wszystkim, który dali „zielone światło” i zaufali, że w Wałbrzychu nie tylko sporty zespołowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Mamy teraz wymarzone warunki do nauki i trenowania pływania w naszym mieście.

Już wkrótce kolejne zmagania, tym razem dla szkół podstawowych (klasy I-III), których uczniowie będą mogły uczestniczyć w I Drużynowych Zawodach Sztafet Pływackich (czerwiec 2016) w Centrum Aqua Zdrój.

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!

Klasyfikacja końcowa

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl