Informacja o funkcjonowaniu obiektu od wtorku

Szanowni Państwo,

 

Najnowsze rozporządzenie dotyczące profilaktyki przeciw COVID-19 (z dnia 23.10.2020r.) pozwala nam na działanie na tych samych zasadach co pod koniec zeszłego tygodnia. Jedyna zmiana odnosi się do działania naszej restauracji, która będzie realizować zamówienia jedynie na wynos oraz z dostawą.

 

  • Basen

Od dnia 27.10.2020r. Park Wodny Aqua-Zdrój czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00. Na naszym obiekcie odbywać się będą mogły wyłącznie zajęcia zorganizowane szkół (w ramach wychowania fizycznego) i szkółek pływackich.

Zawieszona zostaje możliwość korzystania z basenu przez osoby indywidualne.

Z użytku wyłączone zostają zjeżdżalnie, jacuzzi oraz sauna.

  • Siłownia

Zajęcia zorganizowane będą odbywały się w formie treningów prowadzonych przez trenera personalnego, według z góry określonego harmonogramu

  • Fitness

na sali fitness mogą być prowadzone zorganizowane zajęcia sportowe dla osób uprawiających sport, odbywające się na podstawie harmonogramu zajęć

 

Obowiązujące na terenie obiektu zasady bezpieczeństwa

– Każdorazowo przy wejściu do budynku naszego Centrum dezynfekcja dłoni jest obowiązkowa.

– Wchodząc na teren naszego Centrum jest się zobligowanym do zasłaniania ust i nosa. W trakcie wykonywania ćwiczeń nie jest to konieczne.

– Liczba miejsc na treningach jest ograniczona, tak, abyśmy mogli zapewnić minimum 1.5 metra odległości pomiędzy uczestnikami zajęć.

– Po każdym treningu przewidziana jest przerwa 15 minutowa przeznaczona na dezynfekcję.

– Godziny treningów na Sali fitness i siłowni dobrane będą tak, aby grupy zajęciowe nie mieszały się ze sobą na terenie szatni i korytarzy.

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl