Kids Play – zajęcia dla dzieci!

W trakcie, kiedy Rodzice korzystają ze Strefy Sport AQUA ZDRÓJ, najmłodszych zapraszamy do udziału w zajęciach KIDS PLAY. Godzina fantastycznej zabawy, ćwiczeń i zadań manualnych umili czas oczekiwania na Rodziców.

Wakacje to doskonała okazja, by namówić na aktywność wszystkich członków rodziny, dlatego proponujemy Państwu przyjście do Strefy Sport z dzieckiem! Od 6 lipca codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 16:00 oraz w sobotę i niedzielę o godzinie 10:00 nasi animatorzy zorganizują czas dzieciom, podczas gdy Państwo będą mogli poćwiczyć i zrelaksować się w naszym Centrum.

Cena biletu Rodzic+Dziecko to tylko 20 zł.

Cena dotyczy jednorazowych zajęć dla dzieci (55 min.).

Przy wejściu obojga rodziców do Strefy Sport dziecko korzysta z zajęć gratis!

 

Regulamin wejść na zajęcia KIDS PLAY

  1. Zajęcia Kids Play organizowane są dla dzieci rodziców/opiekunów prawnych korzystających z usług Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua- Zdrój.
  2. Zajęcia trwają 55 minut i odbywają się w poniedziałki w sali Odnowy Biologicznej, w pozostałe dni w sali fitness Strefy Sport.
  3. Zajęcia prowadzone są przez przeszkolonych animatorów.
  4. Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 20 zł, jeśli z wejścia korzysta jeden rodzin/opiekun i dziecko. W przypadku skorzystania z siłowni/zajęć fitness przez obu rodziców/opiekunów,dziecko korzysta z zajęć Kids Play nieodpłatnie.
  5. Opłata za pobyt jednego rodzica/opiekuna i dziecka pobierana jest z karty rabatowej lub gotówką/kartą płatniczą w Strefie Sport.
  6. W przypadku wejścia opiekuna na karnet, kartę OK System lub Benefit Systems, za dziecko uczestniczące w zajęciach należy dopłacić w kasie 7 złotych- przy wejściu na fitness, 10 złotych- przy wejściu do siłowni. Za każde kolejne dziecko należy dokonać dopłaty w tej samej kwocie.
  7. Wejście na karnet dopuszcza się tylko w przypadku wejścia obu rodziców/opiekunów i korzystania z usług Centrum AQUA ZDRÓJ.
  8. Promocje nie łączą się.
  9. Na zajęciach Kids Play dzieci obowiązuje obuwie zmienne.
  10. Rodzic/opiekun zapewnia we własnym zakresie napoje swojemu dziecku.
Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl