Kinder Sport 2015 – turniej eliminacyjny

W minioną niedzielę gościliśmy ponownie ponad 50 duetów z całego Dolnego Śląska w kategorii dwójek siatkarskich dziewcząt. Po kilku godzinach solidnej gry i mnóstwa sportowych emocji mogliśmy wyłonić najlepszą ?ósemkę? która już 9 maja powalczy o awans do finału krajowego Kinder Sport 2015. Poniżej pełna klasyfikacja zarówno niedzielnych zawodów jak i podsumowania po dwóch turniejach.

KLASYFIKACJA ? KINDER SPORT – DWÓJKI DZIEWCZĄT

DRUGI TURNIEJ ELIMINACYJNY 26 KWIETNIA 2015 ? WAŁBRZYCH

1. KŁODZKO I ? 51 PKT

2. LUBAŃ I ? 50 PKT

3. MILICZ I ? 49 PKT

4. LEŚNA I ? 48 PKT

5. TWARDOGÓRA I ? 47 PKT

6. SP 50 WROCŁAW I ? 46 PKT

7. BRZEG DOLNY I

8. KAMIENNA GÓRA I ? 44 PKT

9. SP 97 WROCŁAW ? 43 PKT

10. TRZEBNICA I ? 42 PKT

11. NOWA RUDA I ? 41 PKT

12. AZS AWF WROCŁAW I ? 40 PKT

MIEJSCA 13-18 ? KAŻDY Z ZESPOŁÓW OTRZYMUJE 37,5 PKT

KAMIENNA GÓRA III

KŁODZKO III

KŁODZKO II

TRZEBNICA II

GÓRA I

KAMIENNA GÓRA II

MIEJSCA 19-24 ? KAŻDY Z ZESPOŁÓW OTRZYMUJE 31,5 PKT

KŁODZKO IV

ŚWIDNICA I

SP 50 WROCŁAW II

ŚWIDNICA III

MILICZ III

MILICZ II

MIEJSCA 25-36 ? KAŻDY Z ZESPOŁÓW OTRZYMUJE 21 PKT

TWARDOGÓRA II

RADKÓW I

LUBAŃ II

BRZEG DOLNY II

RADKÓW II

CHEŁMIEC I

NOWA RUDA II

MILICZ V

CHEŁMIEC II

SP 50 WROCŁAW IV

LEŚNA II

AZS AWF WROCŁAW II

MIEJSCA 37-48 ? KAŻDY Z ZESPOŁÓW OTRZYMUJE 10 PKT

ŚWIDNICA V

ŚWIDNICA II

KINDER IV

LUBAŃ IV

LUBAŃ VI

LUBAŃ VII

KINDER I

TRZEBNICA III

ŚWIDNICA IV

LUBAŃ III

MILICZ IV

MIEJSCA 49-51 ? KAŻDY Z ZESPOŁÓW OTRZYMUJE 3 PKT

KINDER II

KINDER III

TRZEBNICA IV

KLASYFIKACJA GENERALNA (PO 2 TURNIEJACH ELIMINACYJNYCH)

1. KŁODZKO I ? 105 PKT

2. LUBAŃ I ? 102 PKT

3. LEŚNA I ? 99 PKT

4. BRZEG DOLNY I ? 98 PKT

5. TWARDOGÓRA I ? 96 PKT

6. SP 97 WROCŁAW ? 93 PKT

7. TRZEBNICA I ? 90 PKT

8. MILICZ I ? 89,5 PKT

9. AZS AWF WROCŁAW I ? 86 PKT

9. NOWA RUDA I ? 86 PKT

11. KAMIENNA GÓRA I ? 84,5 PKT

11. KŁODZKO II ? 84,5 PKT

13. KAMIENNA GÓRA III ? 82 PKT

13. KŁODZKO III ? 82 PKT

15. SP 50 WROCŁAW I ? 80,5 PKT

15. KAMIENNA GÓRA II ? 80,5 PKT

17. TRZEBNICA II ? 78 PKT

17. GÓRA I ? 78 PKT

19. MILICZ II ? 75,5 PKT

20. ŚWIDNICA III ? 66 PKT

20. ŚWIDNICA I ? 66 PKT

22. NOWA RUDA II ? 61,5 PKT

22. CHEŁMIEC I ? 61,5 PKT

24. MILICZ III ? 56,5 PKT

25. RADKÓW II ? 51,5 PKT

26. TWARDOGÓRA II ? 46 PKT

26. BRZEG II ? 46 PKT

26. AZS AWF WROCŁAW II ? 46 PKT

26. LEŚNA II ? 46 PKT

30. KŁODZKO IV ? 44 PKT

31. ŚWIDNICA V ? 35 PKT

31. LUBAŃ IV ? 35 PKT

31. ŚWIDNICA II ? 35 PKT

31. SP 50 WROCŁAW II ? 35 PKT

31. LUBAŃ VI ? 35 PKT

31. LUBAŃ III ? 35 PKT

31. ŚWIDNICA IV ? 35 PKT

31. TRZEBNICA III ? 35 PKT

39. CHEŁMIEC II ? 33,5 PKT

39. SP 50 WROCŁAW IV ? 33,5 PKT

39. LUBAŃ II ? 33,5 PKT

42. RADKÓW I ? 24,5 PKT

43. MILICZ IV ? 22,5 PKT

43. MILICZ V ? 22,5 PKT

43. LUBAŃ V ? 22,5 PKT

43. KINDER VOLLEY I ? 22,5 PKT

47. KINDER IV -13,5 PKT

48. SP 50 WROCŁAW III ? 12,5 PKT

48. KINDER V ? 12,5 PKT

48. KINDER VI ? 12,5 PKT

51. LUBAŃ III ? 10 PKT

51. LUBAŃ VII

53. KINDER III ? 6,5 PKT

53. TRZEBNICA IV ? 6,5 PKT

55. CHEŁMIEC III ? 3,5 PKT

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl