Kolejne zgrupowania piłkarskie w Aqua Zdroju!

Dzisiaj kończy się bardzo prestiżowe zgrupowanie sportowe – w dniach od 15.01 do 22.01 gościliśmy drużynę piłkarskiej Ekstraklasy –  TS Podbeskidzie. Podczas tygodniowego pobytu na terenie AQUA ZDROJU piłkarze mieli możliwość przetestowania naszych Boisk Treningowych, Hali Widowiskowo-Sportowej, Parku Wodnego oraz Siłowni. Zagrali także mecz sparingowy z Górnikiem Wałbrzych. O poziomie świadczonych przez nas usług świadczy chociażby fragment wywiadu, w którym trener Ojrzyński wypowiada się na temat naszego Centrum:

[… ] Jak przebiega zgrupowanie, nad jakimi elementami treningu koncentrujecie się szczególnie?

Pracujemy nad siłą, nad wytrzymałością, przede wszystkim cechy motoryczne, w meczu z Górnikiem Wałbrzych było widać, że część chłopaków biegała nawet na zmęczeniu, a skoro biegali teraz to będzie im też dużo łatwiej, gdy nogi będą dużo lżejsze. Musimy postawić na siłę na wytrzymałość i nieustępliwość. Mając te cechy łatwiej zdobywa się punkty. Dużo czasu poświęcamy na grę obronną, ćwiczymy różne warianty w tym elemencie i tam też czeka nas jeszcze wiele pracy.

Warunki tu wydają się bardzo dobre, jak Pan je ocenia?

W tym hotelu jestem po raz pierwszy, ale obiekty sportowe już znałem, ponieważ grałem tu kiedyś mecz mistrzowski przeciwko Górnikowi Wałbrzych. Jest tu bardzo wysoki poziom, jesteśmy bardzo zadowoleni z warunków, które mamy tutaj do dyspozycji. Ludzie są uczynni, widać, że pielęgnują pracę, którą mają i tak powinno to wyglądać. Bardzo się cieszymy, że możemy tu trenować, bo wszystko, co sobie założyliśmy jest realizowane i oby tak było do końca. Dla nas najważniejsze jest żeby mieć gdzie trenować, a tu boisko jest bardzo dobrze przygotowane.

Pełny wywiad dostępny na pod tym linkiem. Drużynie Podbeskidzia serdecznie dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzono oraz mamy szczerą nadzieję, że staniemy się stałym miejscem ich drużyny.

Jednocześnie nadal przebywają u nas na zgrupowaniu młodzi piłkarze Arki Gdynia, a dzisiaj przyjechały także piłkarki Reprezentacji Polski U-17!

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl