Komunikat w sprawie Narodowej Kwarantanny

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem tzw. Narodowej Kwarantanny, przy uwzględnieniu postanowień Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21.12.2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U. z 2020 r. poz. 1845 i 2112), które zacznie obowiązywać począwszy od dnia 28.12.2020 roku, Spółka Wałbrzyskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne „Aqua-Zdrój” Sp. z o. o. jest zmuszona ponownie ograniczyć swoją działalność w znaczącym zakresie. Oznacza to, że od dnia 24.12.2020r. do 17.01.2021r., nie możemy świadczyć usług pozwalających Państwu na korzystanie z: Parku Wodnego, usług strefy Squash&Fitness Center (siłownia, fitness itp.) oraz z hotelu.

Na terenie obiektu czynna pozostaje Restauracja świadcząca usługi z funkcją dowozu lub na wynos, do której serdecznie zapraszamy.

Wszystkie bilety oraz karnety tradycyjnie zostają wydłużone o czas niedostępności obiektów.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość w tych specyficznych okolicznościach. O sytuacji będziemy informować na bieżąco, gdy będą pojawiały się kolejne rozporządzenia dotyczące sytuacji pandemicznej w kraju.

Zbierajmy siły w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl