Letnie obozy piłkarskie Polish Soccer Skills w AQUA-ZDRÓJ

Sezon zimowych obozów w Centrum Aktywnego Wypoczynku trwa w najlepsze, a my chcielibyśmy Państwa poinformować, że nasz obiekt został dołączony do miejsca organizacji letnich obozów organizacji Polish Soccer Skills.

Polish Soccer Skills od 2007 roku organizuje obozy piłkarskie – letnie, zimowe, wiosenne, dedykowane i specjalistyczne obozy na zlecenie. Organizuje obozy w kraju i za granicą, odwiedzając największe kluby w Europie. Szkolą zawodników z całej Polski oraz z kilkunastu krajów całego świata: z Czech, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Anglii, Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Szwecji Brazylii i Australii. W ciągu jednego roku na obozach zimowych i letnich Polish Soccer Skills szkoli się ponad 3000 młodych piłkarzy z całego świata. Poprawiane są na nich indywidualne umiejętności techniczne zawodników, po to aby trenerzy w klubach mogli je wykorzystywać w pracy zespołowej.

System treningowy Polish Soccer Skills opiera się na indywidualnym i kompleksowym treningu piłkarskim. Trening jest periodyczny. Szkolenie obejmuje trening piłkarski w trybie 1 trener na 4 zawodników, trening motoryczny, trening mentalny z psychologami sportu, trening taktyczny, gry szkoleniowe oraz zajęcia językowe o profilu piłkarskim. Zajęcia prowadzone w małych, czteroosobowych grupach, dzięki temu pozwalają skupić uwagę trenera na obszarach wymagających poprawy i doprowadzić do eliminacji błędów. Na bazie wieloletnich badań i analiz wyników testów umiejętności prowadzonych przez Polish Soccer Skills powstał Potencjomentr PSS, pozwalający określić na jakim etapie rozwoju są zawodnicy.

Celem Polish Soccer Skills jest rozwój i promocja utalentowanych piłkarzy oraz takich zawodników, którzy mają potencjał piłkarski, a jeszcze nie rozwinęli swojego talentu. Mając każdego roku wyniki testów umiejętności – które prowadzone są na organizowanych obozach piłkarskich – stworzony został projekt Reprezentacje Polish Soccer Skills. Spośród kilku tysięcy zawodników i zawodniczek obecnych każdego roku na obozach, na podstawie badań potencjału – POTENCJOMETR POLISH SOCCER SKILLS – około 6% z każdej kategorii wiekowej, najbardziej perspektywicznych graczy jest powoływanych i objętych specjalnym programem opieki i promocji. Są to zwodnicy w wieku 8-18 lat.

Szczegółowe informacje: www.soccerskills.pl/pl/lokalizacja/walbrzych

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl