Maraton Kochaj Fit z Ewą Chodakowską

Walentynkowy Maraton Fitness „Kochaj Fit!” z Ewą Chodakowską, który odbył się 11 lutego w Centrum AQUA ZDRÓJ wypadł rewelacyjnie!

Z najlepszą trenerką fitness w Polsce ćwiczyło prawie 400 uczestników, którzy wyrażali się na temat spotkania bardzo entuzjastycznie i ciepło. Wiele osób przyjechało spoza Wałbrzycha. Wśród nich byli wierni fani Ewy, którzy po raz kolejny uczestniczyli w podobnej imprezie z jej udziałem. Po ciężkim, ale udanym treningu był czas na krótki wywiad, rozmowy oraz zdjęcia.

Poza Ewą treningi prowadzili instruktorzy ze strefy Squash&Fitness Center Aqua Zdroju:

  • Monika Szpilarewicz – Zumba
  • Dorota Krajewska – Trening Metaboliczny
  • Roksana Ślósarczyk – Body Cross
  • Mariola Migdał – Beauty Stretching
  • Kasia Dusza – Dance Floor

Maraton połączony był z Targami Zdrowia i Urody, na których prezentowano produkty i usługi z zakresu dietetyki, dermatologii, endokrynologii, kosmetologii, fryzjerstwa, itp. Także tego dnia przy wejściu do Centrum Aqua Zdrój j stał mobilny punkt poboru krwi, gdzie każdy mógł przyczynić się do ratowania ludzkiego życia.

Cieszymy się, że bohaterka sobotniego wydarzenia oceniła nasz obiekt pozytywnie : ?To wspaniałe miejsce, z potencjałem i energią?, a na swoim profilu napisała:?Brawo AQUA ZDRÓJ Wałbrzych – za fantastyczną organizację?. Jej zadowolenie z wizyty i opinia na nasz temat sprawiła, że zrodził się plan współpracy. Mamy nadzieję, że i on zakończy się sukcesem.

 

 

fot. Jacek Zych oraz Centrum Aqua Zdrój

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl