Narodowy Dzień Sportu!

Dnia 26 października, tj. w najbliższą sobotę obchodzimy Narodowy Dzień Sportu. W związku z tym serdecznie zapraszamy na bezpłatny trening z Romanem Magdziarczykiem i Justyną Oleksy, który odbędzie się o godzinie 09:30 na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 na Nowym Mieście. Sobotnie treningi są organizowane pod szyldem akcji Biegaj-Zapobiegaj, przygotowującej do wałbrzyskiego Półmaratonu, a także pod patronatem radiowej Trójki, gdzie „Biegamy Bo Lubimy”.

Treningi prowadzą byli lekkoatleci:

Roman Magdziarczyk – podwójny finalista Igrzysk Olimpijskich w chodzie na 50 km. W Sydney ( 2000 r. ) zajął 8-mą lokatę, natomiast cztery lata później – w Atenach ( 2004 ) był 6-ty. Aktualnie jest trenerem kolarzy górskich KKW Jama Wałbrzych, a sam mierzy się co roku z triathlonowym dystansem „Ironmana”.

Justyna Oleksy – wielokrotna reprezentantka kraju, medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 100 metrów przez płotki, aktualna rekordzistka Polski Juniorów, oraz podwójna zwyciężczyni „Wyścigu na szpilkach” organizowanego przez miesięcznik Glamour. Aktualnie jest koordynatorem ds. Sportu w Aqua-Zdroju, prowadzi Aqua-Aerobik i treningi indywidualne.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl