Nowe zajęcia fitness – BASIC STEP + BRZUCH

Już 8 stycznia zapraszamy do Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ na nowe zajęcia fitness – BASIC STEP + BRZUCH z instruktorką Katarzyną Kalus.  Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek o godz. 16:00. Jest to trening, podczas którego spalisz mnóstwo kalorii, poprawisz swoją kondycję oraz popracujesz nad mięśniami nóg i brzucha. Zapraszamy!

 

Opis zajęć:

    BASIC STEP + BRZUCH – Zajęcia, podczas których używamy platformy, zwanej stepem. Trening w pierwszej części jest treningiem cardio i polega na stopniowej nauce choreografii. Taka zabawa na stepie daje mnóstwo radości oraz poprawia naszą pamięć i koordynację ruchową. Instruktor krok po kroku wprowadza  kolejne elementy choreografii, które na koniec zajęć tworzą całość. Naukę zaczynamy od kroków podstawowych, najłatwiejszych i stopniowo je utrudniamy, nie obawiaj się więc, że te zajęcia będą dla Ciebie za trudne. W drugiej części zajęć skupiamy się na ćwiczeniach wzmacniających i modelujących mięśnie brzucha. Spotkasz się tu zarówno z klasycznymi, jak i mniej popularnymi ćwiczeniami na tę partię mięśniową.

    Zajęcia przeznaczone są dla osób rozpoczynających swoją przygodę na stepie. Udział w tych ćwiczeniach da Ci pewność i komfort w poruszaniu się po stepie, dzięki czemu świetnie poradzisz sobie na trudniejszych zajęciach. Efektem regularnego uczestnictwa w basic step + brzuch jest poprawa koordynacji i pamięci ruchowej oraz zgrabne uda, jędrne pośladki i płaski brzuch!

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl