Nowość – Karty Rabatowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób aktywnie korzystających z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej, przygotowaliśmy dla Państwa specjalne Karty rabatowe. Nowe karty będą dostępne od 1 czerwca 2014 roku i zastąpią dotychczasowe karty abonamentowe. Ważność karty abonamentowej upływa wraz z terminem ważności przypisanym do danej karty.

Karty rabatowe zostały wprowadzone z myślą o wygodzie naszych klientów. Dzięki takiej karcie klienci mogą korzystać z usług Centrum Aktywnego Wypoczynku ?AQUA ZDRÓJ? bez konieczności używania gotówki.

Kartami rabatowymi można dokonywać płatności za usługi w Parku Wodnym i Strefie Sport (baseny, saunarium, siłownia, fitness, korty do squasha, stoły do tenisa stołowego). Kartami rabatowymi nie można dokonywać płatności za usługi w Hotelu, Restauracji, Barze i Hali Widowiskowo-Sportowej oraz za zakup karnetów.

Kartę można doładować podczas pierwszej wizyty jedną ze wskazanych kwot i korzystać z oferty Centrum w zależności od potrzeb i wolnego czasu. Do każdej kwoty zostanie naliczony rabat na usługi w Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ.

 

Kwota zakupu Rabat Czas ważności
50,00 zł 10% 50 dni
100,00 zł 15% 100 dni
200,00 zł 20% 150 dni
400,00 zł 25% 200 dni
Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl