Obowiązkowe czepki w Parku Wodnym

Wychodząc naprzeciw uwagom zgłaszanym przez naszych klientów, uprzejmie przypominamy, że osoby korzystające z usług parku wodnego zobowiązane są do posiadania czepka basenowego oraz obuwia zmiennego (klapki). W przypadku braku czepka istnieje możliwość jego zakupu w kasach basenowych.

Przypominamy także, że korzystanie z parku wodnego jest równoznaczne z zaznajomieniem się oraz pełna akceptacją regulaminu basenu.

Podziel się ze znajomymi

6 komentarzy

 1. Pola pisze:

  Bardzo dobrze! Jestem za! Dziękuję, że podjęliście taką decyzję 🙂

  • dzidzia62 pisze:

   Widocznie świetnie w czepku sie czujesz. A znasz może uzasadnienie takiego przepisu?

  • Konrad Rutkowski pisze:

   To fatalnie, jestem przeciwny przymuszaniu użytkowników do chronienia swoich włosów przed wpływem chloru , chyba że decydentom przyświecały inne motywy ? Aqa Zdrój przestał być ” moim basenem” zanim zdążył mnie zauroczyć. Szkoda. Pojadę do Wrocławia, gdzie decyzje w zakresie dbania o własne bezpieczeństwo i zdrowie pozostawia się użytkownikom.

   • kitty pisze:

    Nie wiem czy jest to kwestia chronienia włosów przed chlorem. Pływam w Aqua Zdroju od 2 miesięcy i do szału doprowadzały mnie włosy różnej długości wplątujące mi się w palce, nie mówiąc już o tym że to obrzydliwe. Podejrzewam, że czyszczenie filtrów z „kłaków” też nie należało do najprzyjemniejszych czynności. I chociaż uważam, ze czepek kąpielowy jest niewygodny i raczej nie dodaje urody, to na dużej pływalni powinien być obowiązkowy i nikt bez czepka nie powinien być wpuszczany do basenu.

 2. Pola pisze:

  Dzidzia62 – trochę stara jesteś jak na „dzidzię” ale niech Ci będzie. Czuję się dobrze w czepku – nawet w „cudownym” Parku Wodnym we Wrocławiu jako jedna z nielicznych miałam czepek. Mam długie włosy i nie mam ochoty mieć całej mokrej głowy, zwłaszcza, kiedy temperatura na zewnątrz jest coraz niżej na termometrze. Poza ochroną swojej głowy, nie chcę narażać innych na wstręt (a i sama nie lubię) kiedy włosy by się walały po kafelkach. Jeżeli trudno Ci zrozumieć, że ktoś nie myśli tylko o sobie no to nie wiem.. Może dzidzia pójdzie do szkoły? 😉
  Pozdrawiam!

 3. Nazir pisze:

  To, że czepki są wymagane, to bezwarunkowo jest zasadne, ale jakież było moje zdziwienie, kiedy dzisiaj mnie, ogolonemu całkowicie na łyso kazali nałożyć czepek ;-))) No tego to już za bardzo nie rozumiem :-))) Już sensowniejsze byłoby, gdyby mi kazali klatę owinąć folią bo włochata, ale na ogoloną do gładziutkiej skóry głowę czepek ??? Ze skrajności w skrajność, nie ma, że boli :D:D:D

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl