Otwarcie alei gwiazd wałbrzyskiego sportu

Swoją Aleje Gwiazd ma już kilka polskich miast m.in. Łódź, Kraków czy Międzyzdroje. W najbliższy piątek goście Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ, będą mogli podziwiać tablice z nazwiskami gwiazd sportu przed wejściem głównym do hali widowiskowo-sportowej.

Oprócz granitowych płyt ustawione zostaną tablice, w których zobaczymy pamiątki, jakie na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat zdobywali wałbrzyscy sportowcy na arenach krajowych i międzynarodowych. To m.in. medale z Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata czy mistrzostw Europy.

Pierwszą odsłonę zaplanowaliśmy na piątek 6 marca podczas, której w pierwszej kolejności pragniemy zaprezentować tablice takich sportowców z Wałbrzycha jak Mieczysław Młynarski, Dariusz Baranowski, Stanisław Grędziński, Urszula Włodarczyk, Krzysztof Ignaczak czy Eugeniusz Skarupa.

Serdecznie zapraszamy w piątek 6 marca o godzinie 16.00 na uroczyste otwarcie pierwszych sześciu tablic oraz wystawy poświęconej wałbrzyskim sportowcom. W spotkaniu udział wezmą Prezydent Wałbrzycha dr. Roman Szełemej, Prezes Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój Piotr Rachwalski oraz sportowcy, działacze.

Podziel się ze znajomymi

2 komentarze

  1. Maria pisze:

    Tylko nie zapominajcie że w najbliższej okolicy są budynki mieszkalne, mieszkają tu małe dzieci jak i starsze schorowane osoby, a wy już teraz robicie próbę i aż szyby w oknach drżą.

  2. Maria pisze:

    Było w miarę cicho. Bardzo Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl