PÓŁKOLONIE AQUA ZDRÓJ 2016!

Mamy przyjemność po raz kolejny zaprosić dzieciaki na półkolonie pływackie i (nowość) mini triathlonowe (rowery, biegi, pływanie) z językiem angielskim oraz na półkolonie sportowo – turystyczne z językiem angielskim.

Gwarantujemy profesjonalizm, wykwalifikowaną kadrę, najwyższą jakość usług i wspaniałą zabawę. Naszą misją jest edukacja dzieci od najmłodszych lat, staramy się, aby w ich rozwoju i późniejszym życiu aktywność fizyczna odgrywała ważną rolę. Oferujemy trzy rodzaje półkolonii: sportowo-turystyczną z j.angielskim, pływacką z językiem angielskim oraz triathlonową z językiem angielskim. Zajęcia odbywają się w godz. 8:00 ? 15:30 i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Nasze półkolonie są oficjalnie zgłoszone do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, wobec czego spełniamy wszelkie wymogi dotyczące wychowawców, liczebności grup, posiłków i innych. Z nami Twoje dziecko wypoczywa bezpiecznie.

Półkolonie sportowo-turystyczne z językiem angielskim

Półkolonia sportowo ? turystyczna obejmuje zajęcia sportowe, m.in basen, squash, boot camp, biegi przełajowe czy jumping frog. W programie znajdą się również ciekawe wycieczki. Dzieci będą miały okazję nauczyć się także podstaw zdrowego żywienia oraz zasad fair play i sportowego zachowania. W programie dodatkowo przewidziane są gry i zabawy, konkursy, piknik oraz wiele atrakcji- niespodzianek.

Półkolonie pływackie i triathlonowe z językiem angielskim

Informacja z dnia 23.06.2016 – zapisy na półkolonie pływackie i triathlonowe zakończone, brak miejsc.

Tradycyjnie oferta jest sportowa i przeznaczona dla naszych pełnych energii dzieci. Jak co sezon zapewniamy dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie w formie bufetu:kasze, owoce, orzechy, jogurty oraz ciepły posiłek, obiad:zupa, drugie danie – w przypadku alergii pokarmowych proszę o jak najszybsze zgłoszenie drogą mailową w celu dostosowania menu!), pełną opiekę wykwalifikowanych trenerów, instruktorów i wychowawców.

Podczas półkolonii pływackich (lipiec) wychowawcami są: Weronika Kołomańska, Milena Golly, a w sierpniu podczas zabawy triathlonowej: Weronika Kołomańska i Roman Magdziarczyk.

Oprócz zabaw z językiem angielskim i nauki pływania, zajęcia rekreacyjne: integracja, latawce, „krzykoterapia”, ćwiczenia oddechowo-relaksacyjne, „gry i zabawy z podwórka mojego rodzica” i wiele innych niespodzianek.

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w celu skompletowania dokumentów, omówienia najważniejszych spraw i zapoznania się z kadrą dnia 23.06 (czwartek) o godz. 19:30 w Centrum AQUA ZDRÓJ.

Wpłat proszę dokonać do 20.06 do godziny 13:00. (przelewem lub w kasie basenowej – w przypadku płacenia gotówką, prosimy o zachowanie paragonu w celu rozliczenia z księgowością).

Jeśli ktoś z Państwa potrzebuje fakturę, prosimy o informację na zebraniu, przygotujemy na pierwszą zbiórkę. W razie pytań prosimy o mail.

Terminy

Półkolonie pływackie i trathlonowe z językiem angielskim

I turnus 4 ? 15.07 (półkolonie pływackie z językiem angielskim)

II turnus 1 ? 12.08 (półkolonie mini triathlonowe z językiem angielskim)

Cena: 700 zł/10 dni, 390 zł/5 dni

Informacje i zapisy: Weronika Kołomańska, tel. 660 502 538

Półkolonie sportowo-turystyczne z językiem angielskim

I turnus 18 ? 29.07

II turnus 15 ? 26.08

Cena: 700 zł/10 dni, 390 zł/5 dni

Informacje i zapisy: Katarzyna Dusza, tel. 602 752 202

Dokumenty do pobrania

Półkolonie pływackie i trathlonowe z językiem angielskim

Podstawowe Informacje

Regulamin

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Upoważnienie do odbioru dziecka

Lista niezbędnych rzeczy

Karta kwalifikacyjna

Zasady poruszania się po drogach w czasie wycieczki

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Półkolonie sportowo-turystyczne z językiem angielskim

Regulamin

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl