Półkolonie AQUA ZDRÓJ!

Zapraszamy wszystkie dzieci do uczestnictwa w półkoloniach organizowanych przez Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ!

Gwarantujemy profesjonalizm, wykwalifikowaną kadrę, najwyższą jakość usług i wspaniałą zabawę. Naszą misją jest edukacja dzieci od najmłodszych lat, staramy się, aby w ich rozwoju i późniejszym życiu aktywność fizyczna odgrywała ważną rolę. Oferujemy dwa rodzaje półkolonii: sportowo-turystyczną oraz pływacką z językiem angielskim. Zajęcia odbywają się w godz. 8:00 – 16:00 i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat.

Półkolonia sportowo – turystyczna obejmuje zajęcia sportowe, m.in basen, squash, boot camp, biegi przełajowe czy tenis ziemny. W programie znajdą się również ciekawe wycieczki np. do parku linowego lub skansenu parowozów. Dzieci będą miały okazję nauczyć się także podstaw zdrowego żywienia podczas warsztatów kulinarnych. W programie dodatkowo przewidziane są gry i zabawy, konkursy, piknik oraz ognisko z kiełbaskami.

Półkolonie pływackie z językiem angielskim proponujemy wszystkim dzieciom, które chcą doskonalić swoje pływackie umiejętności. Pod okiem wykwalifikowanej kadry uczestnicy będą mogli uczyć się pływać w małych grupach oraz wziąć udział w lekcji nurkowania w pełnym sprzęcie. Zostaną zorganizowane również zawody pływackie. W programie przewidziane są zajęcia z języka angielskiego w formie gier i zabaw oraz kino anglojęzyczne. Dobrą zabawę zapewni bal sportowca. Dodatkowo na dzieci czekają gry i zabawy plenerowe, warsztaty garncarskie w Starej Kopalni oraz zabawa w Skateparku.

Nasze półkolonie są oficjalnie zgłoszone do Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, wobec czego spełniamy wszelkie wymogi dotyczące wychowawców, liczebności grup, posiłków i innych. Z nami Twoje dziecko wypoczywa bezpiecznie.

Półkolonia sportowo- turystyczna

I turnus  13 – 17.07

II turnus 27 – 31.07

III turnus 3 – 7.08

IV turnus 10 – 14.08

Cena: 380zł/5 dni (w tym trzy posiłki dziennie)

Informacje i zapisy: Katarzyna Dusza, tel. 602 752 202

Półkolonia pływacka z j.angielskim

I turnus 6 – 10.07

II turnus 20 – 31.07

III turnus 24 – 28.08

Cena: 390zł/5 dni, 700zł/10 dni (w tym trzy posiłki dziennie)

Informacje i zapisy: Weronika Kołomańska, tel. 660 502 538

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl