Posiedzenie Zarządu DZPN w AQUA ZDROJU

W sali konferencyjnej Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu odbyło się dzisiaj posiedzenie Zarządu Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Prezes Zarządu Andrzej Padewski wraz pozostałymi członkami zarządu byli pod wrażeniem doskonałych warunków dla przygotowań przedsezonowych, zgrupowań przedmeczowych czy konsultacji kadr wojewódzkich.

AQUA ZDRÓJ oferuje klubom piłkarskim optymalne warunki treningów piłkarskich zarówno w okresie letnim, jak i zimowym – na boiskach treningowych i w dużej hali sportowej – a także możliwość rozgrywania sparingów na stadionie piłkarskim. Stadion posiada pełnowymiarową płytę boiska z nawierzchnią naturalną i przeszło 4000 miejsc siedzących dla widzów. Obok znajdują się dwa pełnowymiarowe  boiska treningowe do piłki nożnej – z nawierzchnią naturalną i sztuczną. Boiska są w pełni oświetlone i pozwalają okresie zimowym na prowadzenie zajęć do późnych godzin nocnych.

Dysponujemy także nowoczesnym hotelem trzygwiazdkowym z 62. pokojami dwuosobowymi, położonym bezpośrednio przy boiskach i hali, a także rozbudowaną strefą wypoczynku i odnowy biologicznej, z parkiem wodnym, saunarium, dużą siłownią, salą fitness i gabinetami rehabilitacji fizycznej.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl