PRZEŁOŻONY KONCERT

Przełożony koncert Maleo Reggae Rockers? z dnia 8 kwietnia, odbędzie się w najbliższy czwartek 20 kwietnia 2017,  o godzinie 12:00 w hali widowiskowo sportowej w Centrum AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na to wydarzenie, wstęp wolny!

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla osób poszkodowanych podczas katastrofy budowlanej w Świebodzicach. Zachęcamy do pomocy!

Podziel się ze znajomymi

4 komentarze

 1. N. pisze:

  Kto wymyślił koncert dla Młodzieży o 12 ?! Wiecie dzieciaki mają wtedy szkołe. Pogratulować jak zawsze wspaniałej organizacji…

  • Aqua Zdrój pisze:

   Drodzy Państwo, docelowym odbiorcą koncertu jest młodzież, która otrzymała zaproszenia dystrybuowane w szkołach i parafiach na terenie miasta oraz w Świebodzicach. W obliczu rozpoczynających się dziś egzaminów gimnazjalnych, reszta uczniów ma możliwość uczestniczyć w wydarzeniu. Niemniej wszystkich, którzy chcą i mają możliwość zjawić się na koncercie serdecznie zapraszamy.

  • Uczeń pisze:

   Po prostu chcemy im pomóc, a przy okazji my też coś zyskamy.

 2. uczeń pisze:

  Kto faktycznie tą godzine wymyślił.Koncert chyba niezabardzo dla pozostałych uczniów jak to pisze Aqua.Wątpie żeby 6/7 latkowie byli zainteresowani.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl