Rozbudowaliśmy siłownię!

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że znacząca część Strefy Sport, jaką jest siłownia przeszła gruntowną modernizację. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poszerzyliśmy asortyment dostępnych sprzętów do ćwiczeń siłowych. Z nowości znajdziemy tu przede wszystkim: maszynę Smitha, dwa urządzenia do ćwiczenia mięśni dwugłowych i czworogłowych ud, dwie maszyny do ćwiczenia mięśni dwugłowych ramienia (bicepsów). Ponadto dołożony został także sprzęt do ćwiczenia mięśni brzucha, mięśni najszerszych grzbietu, mięśni naramiennych. Uwagę niewątpliwie przyciągnie half-rack z renomowanej serii Hammer Strength, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie przysiadów ze sztangą w profesjonalnych warunkach.

Przysłowiową „wisienką na torcie” jest nasza strefa cardio. Wszystkie rowery, steppery, orbitreki oraz bieżnie zostały zastąpione najnowszymi dostępnymi modelami wyposażonymi w specjalistyczne programy treningowe. Strefa cardio oferuje także symulacje zwane „kursami” , dzięki którym możliwe jest wykonywanie ćwiczeń w różnych częściach świata. Symulacje tego typu skutecznie urozmaicają treningi aerobowe i sprawiają, że bieżnia czy rower wcale nie muszą być nudne.

Nowoczesne maszyny w strefie cardio dają także możliwość zapisywania swoich wyników na urządzeniach przenośnych (iPhone, telefony z Androidem, pendrive) oraz w internecie, dzięki czemu uważnie możemy śledzić swoje postępy. Dla wygodnych – zostały one także wyposażone w telewizję, dostęp do internetu, aplikację YouTube oraz media społecznościowe (Facebook). Ponadto istnieje możliwość ćwiczenia z pulsometrem. Warto dodać, że bieżnie są kompatybilne z popularnymi aplikacjami takimi jak chociażby Endomondo. Istnieje również autorska aplikacja Life Fitness do monitorowania naszych postępów o nazwie LFConnect.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl