Rusza Podwórkowa Liga Mistrzów Aglomeracji Wałbrzyskiej!

Już niebawem pierwsze rozgrywki Podwórkowej Ligi Mistrzów Aglomeracji Wałbrzyskiej 2016. Od siedmiu lat turnieje drużyn podwórkowych organizowane były w Wałbrzychu, w dzielnicy Stary Zdrój. W te wakacje już po raz drugi to niezwykłe wydarzenie obejmie Region Wałbrzyski. Idea propagowania sportu i gry fair play rozrasta się więc, zyskując coraz większą rangę.

Ambasadorem Sportowym tegorocznych rozgrywek jest Piotr Zieliński, piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej ? utalentowany sportowiec młodego pokolenia. Turniej ? tradycyjnie ? rozpocznie się na boisku ?Orlik? przy ulicy 11 listopada 75, Zespół Szkół Gminnych nr 2. Kolejne eliminacje zaplanowano w gminach: Mieroszów, Nowa Ruda, Szczawno Zdrój, Stare Bogaczowice, Boguszów-Gorce, Walim, Czarny Bór, Głuszyca. Wielki finał, w którym mistrzowie swoich miejscowości spotkają się na boiskach Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu, przypadnie na 18 lipca 2016 r.

Zwycięzcy turnieju nie tylko otrzymają nagrody i medale, ale wezmą udział w treningu z piłkarzami Górnika Wałbrzych. Podczas finału zawodników będą obserwować trenerzy wałbrzyskiej drużyny z ulicy Ratuszowej.

Zespoły grają w dwóch kategoriach wiekowych: do 13 lat i powyżej 14 lat. Powinny składać się z siedmiu zawodników (bramkarz + 6 zawodników) bez rezerwowych.

Zapisy

Turniejowe drużyny można zgłaszać wysyłając sms pod numer 530 789 853

lub mail fundacji „Z Całego Serca”: fundacja.zcalegoserca@gmail.com o treści:

miejscowość ? nazwa drużyny ? kategoria wiekowa.

Potwierdzenie zgłoszenia w ciągu 24 godzin.

Termin zgłaszania drużyn do dwóch dni przed eliminacjami. Liczba drużyn zgłaszanych do eliminacji ograniczona.

Harmonogram eliminacji:

Start godzina 9:00

02.07 Wałbrzych, ?Orlik? Stary Zdrój,

05.07 Miasto Nowa Ruda,

06.07 Gmina Szczawno Zdrój,

07.07 Gmina Głuszyca,

09.07 Gmina Mieroszów,

11.07 Gmina Czarny Bór,

12.07 Gmina Walim,

13.07 Gmina Boguszów ? Gorce,

15.07 Gmina Stare Bogaczowice,

18.07 WIELKI FINAŁ Miasto Wałbrzych, Centrum AQUA ZDRÓJ

 

Bieżące informacje na:

www.facebook.com/PodworkowaLigaMistrzowAglomeracjiWalbrzyskiej

www.facebook.com/fundacjazcalegoserca

www.zcalegoserca.pl/podworkowa-liga-mistrzow

 

Patronat honorowy sprawują: Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej, Senator RP Wiesław Kilian i Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, która jednocześnie zaangażowała się w realizację tej sportowej imprezy. Warto dodać, iż w organizację tegoż niezwykłego przedsięwzięcia włączyli się także włodarze gmin, w których odbędą się eliminacje, jak również pracownicy i działacze sportowi. Organizatorami turnieju są: Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha – Anatol Szpur, Fundacja ?Z Całego Serca? oraz Centrum AQUA ZDRÓJ.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl