Rytuały Pielęgnacyjne – Marrakesh i Iceland

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z rytuałów pielęgnacyjnych w Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA.

Są to holistyczne ceremonie pielęgnujące ciało i umysł, wykonywane na bazie naturalnych produktów o najwyższej jakości, będące połączeniem kilku idealnie skomponowanych zabiegów. Voucher na rytuał to oryginalny prezent, który zapewni doskonały relaks oraz odprężenie.

Rytuał regeneracyjny MARRAKESH

Zabieg ma działanie regeneracyjne, relaksacyjne oraz detoksykujące ciało. Jest to rytuał składający się z 3 zabiegów.

Opis:

 • Zabieg rozpoczynamy gruboziarnistym peelingiem całego ciała o zmysłowym zapachu róży damasceńskiej. Peeling oczyści skórę czyniąc ją satynowo gładką, miękką i nawilżoną.
 • Następnie wykonujemy relaksującą kąpiel w wodzie różanej otrzymanej ze świeżych płatków róży damasceńskiej. Pielęgnacyjne właściwości róży odświeżą, stonizują oraz silnie nawilżą i wygładzą skórę.
 • Rytuał kończymy godzinnym masażem całego ciała: relaksacyjnym lub gorącymi kamieniami na bazie olejku z drobinkami złota, który rozświetli skórę i pozostawi na niej złocistą poświatę. Masaż relaksacyjny rozluźnia tkanki miękkie dzięki leczniczej mocy dotyku, normalizuje napięcie skóry i mięśni, odpręża i harmonizuje ciało. Masaż gorącymi kamieniami to relaksująca droga do lepszego samopoczucia. Otulające ciepło kamieni bazaltowych docierając do ognisk bólu i napięć wycisza i uspokaja, wyzwalając podczas masażu pozytywną energię.
 • Rytuał szczególnie poleca się osobom narażonym na stres, przemęczenie, bezsenność oraz ciągły pęd życia.
 • Do każdego rytuału dołączamy zdrowy dodatek z Restauracji Aqua-Zdrój.

Czas trwania całego rytuału – 120 min

Cena rytuału – 200 zł

Rytuał oczyszczający ICELAND

Zabieg ujędrniający skórę, kojący i głęboko nawilżający, oparty o bogactwo alg i różnorodnych minerałów. Substancje wykorzystane podczas tego rytuału wpływają korzystnie na głębokie oczyszczenie skóry, redukcję cellulitu oraz zmniejszenie widoczności rozstępów. Jest to rytuał składający się z 4 zabiegów.

Opis:

 • Zabieg rozpoczynamy gruboziarnistym peelingiem solnym całego ciała na bazie alg, który pozostawia skórę miękką, jedwabiście gładką oraz idealnie przygotowaną do kolejnych etapów rytuału.
 • Następnie wykonujemy relaksującą kąpiel perełkową z dodatkiem olejku aromatycznego, która sprawi, że pęcherzyki wody wymasują, odprężą i uspokoją ciało.
 • Kolejny etap to 30-minutowy masaż bańką chińską lub masaż klasyczny wybranych części ciała. Masaż bańką chińską pozwala na pozbycie się cellulitu, uwalnia toksyny z organizmu, modeluje sylwetkę oraz ujędrnia skórę. Masaż klasyczny ma na celu regenerację i zwiększenie elastyczności mięśni, poprawę krążenia krwi i limfy oraz polepszenie wyglądu skóry.
 • Rytuał kończymy owinięciem wybranych partii ciała za pomocą specjalistycznych bandaży. Jest to wyszczuplający zabieg modelujący sylwetkę za pomocą profesjonalnych bawełnianych bandaży nasączonych najwyższej jakości substancjami czynnymi. Już po pierwszym zabiegu widoczna jest różnica w postaci wygładzenia, poprawy napięcia i kondycji skóry. (Do wyboru brzuch i pośladki lub uda).
 • Rytuał szczególnie poleca się osobom podczas kuracji odchudzających, oczyszczających chcącym poprawić wygląd skóry i sylwetki.
 • Do każdego rytuału dołączamy zdrowy dodatek z Restauracji Aqua-Zdrój.

Czas trwania całego rytuału – 120 min

Cena rytuału – 200 zł

Zapisy oraz szczegółowe informacje

Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA, tel. (74) 660 93 21

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl