Setki kibiców oklaskiwały siatkarzy!

Trzy okazałe puchary, cztery drużyny z dwóch państw, sześć ciekawych meczów i każdorazowo setki kibiców to najważniejszy bilans rozgrywanego w weekend Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezesa Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „VICTORIA” S.A.

Wyniki turnieju siatkarskiego
TS Victoria PWSZ Wałbrzych ? Jastrzębski Węgiel 3:0
Stal Nysa ? VC Drezno 3:1
Jastrzębski Węgiel ? VC Drezno 3:1
Stal Nysa ? TS Victoria PWSZ Wałbrzych 3:1
Stal Nysa ? Jastrzębski Węgiel 3:2
TS Victoria PWSZ Wałbrzych ? VC Drezno 3:0

Ostatecznie największy puchar trafił w ręce siatkarzy Stali Nysa, którzy po zaciętej walce wygrali wszystkie trzy rozgrywane spotkania. Nas cieszy dobry wynik wałbrzyskiej drużyny, która zajęła drugie miejsce w turnieju, pokonując ekipy Jastrzębskiego Węgla i VC Dresden. Młodzi zawodnicy z Jastrzębia stanęli na najniższym stopniu podium, natomiast goście z Niemiec wracają do Drezna z bagażem trzech porażek, ale także dużym doświadczeniem z rozgrywanych ze zmiennym szczęściem poszczególnych setów, gdy bardzo często ostatnie piłki decydowały o końcowym wyniku.

Wszystkie mecze spotkały się z dużym zainteresowaniem kibiców, oczywiście największą publiczność zgromadziły pojedynki TS VICTORIA PWSZ Wałbrzych, co bardzo dobrze wróży naszym siatkarzom przed rozpoczynającym się sezonem.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl