Startujemy z zajęciami Fitness!

Już od poniedziałku (26/08/2013) startujemy z zajęciami na naszej sali fitness. Zajęcia pilotażowe obejmować będą takie formy aktywności fizycznej jak: Indoor Cycling oraz Zumba. Poniżej przedstawiamy Państwu godziny poszczególnych zajęć:

Indoor Cycling
Dzień Godzina Instruktor
poniedziałek 20:30 Krzysiek
środa 19:00 Monika
piątek 19:00 Krzysiek

Zumba
Dzień Godzina Instruktor
wtorek 19:30 Patrycja
czwartek 18:00 Patrycja

Indoor Cycling to coraz bardziej popularny trening w grupie, na najwyższej jakości rowerach stacjonarnych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanego instruktora, który dobiera muzykę do profilu „trasy”, tak by dyktować tempo oraz motywować uczestników do jazdy (wysiłku, zwiększonej intensywności ). Jest to odpowiednia forma zajęć dla wszystkich pasjonatów kolarstwa, ale nie tylko. Z tego rodzaju zajęć może skorzystać każdy, gdyż treningi dopasowane są do poziomu zaawansowania uczestników. Ponadto jazda na rowerze chroni stawy, wspomaga układ sercowo-naczyniowy, a przede wszystkim jest świetną zabawą i powodem do ogromnej satysfakcji po ukończonych zajęciach!

Zumba to forma zajęć, której wielu osobom nie trzeba przedstawiać, gdyż w ostatnim czasie podbiła serca większości sympatyków zorganizowanych zajęć. Jest połączeniem latynoskiego tańca i aerobiku, który w rezultacie poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę. Zumba opiera się na prostych krokach tanecznych oraz nieskomplikowanej choreografii, której efektem są szczuplejsze sylwetki oraz ogromna satysfakcja i radość uczestniczących.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi cennikami zajęć fitness.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl