Startujemy z zajęciami nauki pływania oraz nurkowania!

AQUA ZDRÓJ poszerza swoją ofertę i już od września startuje z nauką / doskonaleniem pływania oraz kursami nurkowymi. Poniżej prezentujemy Państwu trzy firmy, które będą odpowiedzialne za w/w zajęcia wraz z telefonami kontaktowymi do instruktorów.

 logo-olimp24

Nauka pływania Olimp24

Rozpoczynamy zapisy pierwszy cykl zajęć nauki pływania w Wałbrzychu. Zajęcia będą odbywać się w Wałbrzyskim Centrum Rekreacyjno-Sportowym AQUA ZDRÓJ. Terminy zajęć od poniedziałku do piątku w godzinach 16-21 oraz w soboty i niedziele w godzinach 10-16.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych od 3 miesiąca życia, dzieci, młodzież a także seniorów! Warunkiem zapisu na kurs nauki pływania jest umówienie się telefoniczne w celu ustalenia dnia oraz godziny spotkań (w zależności od poziomu zaawansowania pływania) oraz wpłacenie zaliczki(wliczoną w cenę kursu) na konto z podaniem imienia, nazwiska oraz miasta kandydata.

Więcej informacji na stronie www.olimp24.com oraz telefonicznie: 506 293 277, 600 339 071.

logo-sea-lion

Kursy nurkowe PADI

Nurkowanie jest naszą pasją, która chcemy podzielić się z innymi. Posiadając wiedzę, sprzęt oraz czas tworzymy idealne warunki dla naszych kursantów. Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion jest centrum nurkowym PADI a w swojej ofercie ma wiele kursów z zakresu nurkowania rekreacyjnego od stopni podstawowych po zaawansowane, oraz specjalizacje. Prowadzimy szkolenie grupowe oraz indywidualne. To właśnie z nami powinieneś zacząć swoją podwodną przygodę.

Centralny Ośrodek Nurkowy Sea Lion został założony w 2010 roku. Posiadamy również sklep oraz organizujemy różne wyjazdy oraz imprezy nurkowe. Więcej informacji na stronie ośrodka oraz pod numerem telefonu 508 125 991.

logo-wodneprzedszkole-kubus

Wodne Przedszkole Kubuś

Wodne przedszkole Kubuś zajmuje się organizacją lekcji pływania dla niemowląt i małych dzieci. Spotkania prowadzone są przez doświadczona instruktorkę, która nauczy rodziców jak miło, bezpiecznie, a zarazem zdrowo można spędzić czas ze swoją pociechą na basenie. Podczas zajęć każdemu dziecku w wodzie towarzyszy rodzic. To ćwiczenia oswajające ze środowiskiem wodnym, gimnastyka, wyrabianie nawyków służących podniesieniu bezpieczeństwa dziecka w wodzie.

Maluchy uczą się na spotkaniach m.in. poprawnego ułożenia ciała w pozycji na brzuchu i plecach, oddechu do wody, elementarnych ruchów rąk i nóg oraz skoków do wody. Nie obejdzie się również bez śpiewania piosenek i znanych zabaw. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Wodnego Przedszkola bądź pod numerem telefonu tel. 530 997 553.

logo-wodnik

Nauka pływania Wodnik

Szkółka Pływacka ?Wodnik? działa od wielu lat w Wałbrzychu. Oferujemy między innymi zajęcia nauki i doskonalenia pływania (w każdym wieku), zajęcia grupowe i indywidualne, treningi pływackie dla grup wyczynowych. Ponadto organizujemy letnie obozy pływackie.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Wodnika. Zapisy do grupy pod numerem telefonu: 691 494 615.

Podziel się ze znajomymi

Jeden komentarz

  1. Rafał Klimek pisze:

    Zapraszamy serdecznie wszystkich na niezapomnianą wodną przygodę! Zajęcia indywidualne jak i grupowe w każdym wieku. Dodatkowo zapraszamy na kursy bezwysiłkowego pływania!

    Do zobaczenia na pływalni! 😉

    Szkoła pływania Olimp24.

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl