Street Owners – pokazy kaskaderskie

Już w najbliższą niedzielę, 31 maja, wszystkich miłośników mocnych wrażeń zapraszamy na pokazy kaskaderskie Street Owners! Widowisko odbędzie się na Stadionie Aqua Zdrój przy ul. Ratuszowej o godz. 17:00. Wstęp 10 zł.

Wszystkie oblicza pasji w jednym miejscu i w tym samym czasie… Samochody, motocykle, quady – akrobatyka, parkour, ogień i pirotechnika. Show nawiązuje do tradycji kultowego pierwowzoru – amerykańskiego autorodeo. W oprawie klimatycznej muzyki, efektów świetlnych i ogniowych można odkryć na żywo najbardziej skrywane tajemnice współczesnego kina akcji. Program stanowi dynamiczną, zwartą logicznie i choreograficznie całość. Dziewięćdziesiąt minut akcji to przemyślane konwencje kaskaderskie przeplecione scenami z najbardziej znanych, światowych produkcji sensacyjnych. Wyjątkową atrakcję stanowią ewolucje motocyklowe Globe of Death… w stalowej kuli o średnicy zaledwie 5mb trójka śmiałków dokonuje rzeczy niemożliwych. Niesamowita precyzja, dokładność i samodyscyplina. Nadludzka zdolność do koncentracji i podzielności uwagi ? musisz to zobaczyć!

Fundamentem projektu Streets Owners jest połączenie pasji i profesjonalizmu. Stworzenie dynamicznego widowiska pozwalającego bezpiecznie doświadczać niecodziennych emocji i wrażeń. Show, którego podmiotem jest unikalna sztuka ulicy… sztuka, która nie toleruje iluzji i półśrodków.  Bez udawania, bez kompromisów, bez litości dla sprzętu… na full mocy!

 

plakatt2

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl