Sylwestrowa Gala Operetkowa 2016

Zapraszamy na Sylwestrową Galę Operetkową!

Wielkimi krokami zbliża się okres hucznych zabaw sylwestrowych i balów karnawałowych. Któż z nas nie pragnie wtedy choć na chwilę wyrwać się z codziennego mozołu prac i dać się porwać na bal lub posłuchać znakomitej, pełnej przepychu muzyki rozrywkowej XIX i XX wieku? Te wszystkie rubaszne Polki, temperamentne Marsze, te jakże piękne wirowe wiedeńskie Walce, które wyszły spod pióra Dynastii Straussów, a nade wszystko arie, pieśni z naszych ulubionych dzieł Kalmana, Lehara, Suppe, Stoltza, Rossiniego, Verdiego, Bizeta, Offenbacha. Wszystko to przyciąga i zachwyca szerokim brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Owszem te muzyczne rarytasy możemy zwykle wysłuchać 1 stycznia podczas koncertu wiedeńczyków w telewizji. Jednak po co jechać do Wiednia lub siedzieć przed telewizorem, podczas gdy nasi Filharmonicy Sudeccy przygotowali dla Państwa moc muzycznych wrażeń i spotkanie z Państwa ulubionymi artystami światowych scen operowych. Iwona Hossa – sopran, Adam Zdunikowski – tenor, Agnieszka Rehlis – mezzosopran, Adam Szerszeń – baryton zaśpiewają nie tylko porywające arie z Państwa ukochanych oper i operetek, ale i piosenki musicalowe, które nucimy w ślad za Louisem Armstrongiem, Frankiem Sinatrą czy Dianą Ross i Adel. Nie zabraknie też muzyki filmowej… Nadto Janusz Wawrowski niezrównany wirtuoz skrzypiec porwie Państwa swoją wirtuozerią w Czardaszach. Zatańczą dla Państwa tancerze Szkoły Tańca ?Cordex?. Ponad trzy godziny świetnej zabawy przy muzyce mistrzów gatunku, gdzie ani przez chwilę nie zaznają Państwo nudy.

Zapraszamy Państwa serdecznie na Wielką Sylwestrową Galę Operetkową 30 grudnia w piątek na godzinę 19.00 do Centrum AQUA ZDRÓJ w Wałbrzychu. Galę Operetkową pełną muzycznego przepychu, temperamentu, finezji i piękna!

Bilety dostępne w sprzedaży w Filharmonii Sudeckiej oraz na stronie: www.interticket.pl

Szczegóły na www.filharmonia-sudecka.pl, tel. (74) 842-28-93

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl