Trenuj z nami od 49 zł miesięcznie

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na wiele zapytań odnośnie działalności siłowni postanowiliśmy wyjaśnić zasady na jakich obecnie funkcjonuje siłownia oraz przedstawić naszą najnowszą ofertę obowiązującą do końca roku.

Karnet na siłownię można już nabyć za 49 złotych miesięcznie! Jest to obniżka względem poprzedniej ceny aż o 45%!

Cena karnetu miesięcznego wynosi obecnie 59 zł jednak przy zakupie karnetu na trzy miesiące kwota ta wynosi 49 złotych miesięcznie.

  • brak opłaty za kartę
  • brak opłaty wpisowej
  • bez umowy długoterminowej

Regulamin karnetów na siłownię

Zajęcia na siłowni odbywają się obecnie przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych oraz zgodnie z obostrzeniami. Zajęcia zorganizowane będą prowadzone przez opiekuna grupy, według z góry określonego harmonogramu wejść.

W siłowni obowiązują następujące zasady:

✔️Każdorazowo przy wejściu do budynku naszego Centrum dezynfekcja dłoni jest obowiązkowa.
✔️Wchodząc na teren naszego Centrum jest się zobligowanym do zasłaniania ust i nosa. W trakcie wykonywania ćwiczeń nie jest to konieczne.
✔️Liczba miejsc na treningach jest ograniczona, tak, abyśmy mogli zapewnić minimum 1.5 metra odległości pomiędzy uczestnikami zajęć.
✔️Po każdym treningu przewidziana jest przerwa 15 minutowa przeznaczona na dezynfekcję.
✔️Godziny treningów na siłowni dobrane będą tak, aby grupy zajęciowe nie mieszały się ze sobą na terenie szatni i korytarzy.
Poniżej prezentujemy harmonogram wejść na siłownie. Prosimy przed przyjściem zapisywać się telefonicznie na odpowiadające godziny pod numerem telefonu :609 488 580
Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl