VALENTINE’S NIGHT

Już 15 lutego 2020 roku zapraszamy na największy festiwal muzyki elektronicznej w Sudetach. Na scenie w Aqua-Zdrój Arena pojawi się prawdziwa legenda, DJ i producent ATB. Gwiazda muzycznych festiwali na całym świecie zagra na scenie z jednym z najbardziej rozchwytywanych producentów muzyki trance Alex M.O.R.P.H. Na scenie zagrają również Jackob Rocksonn, Novicky, Maciej Wowk-DMC. 

André Tanneberger, (ATB) grał  już chyba w każdym zakątku świata – zarówno w klubach muzycznych jak i na dużych festiwalach. Jego produkcje grają wszystkie większe rozgłośnie radiowe w Europie. W Polsce pojawił się kilkukrotnie na festiwalach, rozkochując kolejne pokolenia fanów. Aqua Zdroj Arena w Wałbrzychu to kolejne miejsce w którym zagra swoje największe hity. „9PM: Till, I Come”,”I Don’t Wanna Stop” czy „You’re Not Alone”.

Nie czekajcie z zakupem biletów do ostatniej chwili!!!

Już możemy potwierdzić, że bilety na Największą Imprezę Walentynkową 2020 w Polsce rozchodzą się w gigantycznym tempie. Zapraszamy do zakupu ostatnich biletów w ramach obecnej puli cenowej. Bilety do nabycia:

  • DMC.ABILET.PL,
  • ABILET.PL,
  • W recepcji hotelu Aqua-Zdroju,
  • dostępne także stacjonarnie we wszystkich punktach ABILET.

Miłośnicy elektronicznej muzyki tanecznej techno oraz elektro z pewnością znajdą tu coś dla siebie!

Podziel się ze znajomymi

2 komentarze

  1. Armand NL pisze:

    see you in Walbrych

  2. beti czarna pisze:

    To były wspaniałe chwile ATB na żywo to inne odczucia i wspomnienia z przed lat z dyskotek jego utwory były są i będą na topie Dziękuje za te chwile ))) pozdrawiam naszego Dj Novickiego i Wowka za super muze Beti Czarna)))…

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl