WOWczery- Akcja Reakcja!

Stało się – WOWczery są i u nas! Dzięki unikatowym wałbrzyskim atrakcjom możemy korzystać, zwiedzać czy uczestniczyć w ciekawych i aktywnych wydarzeniach w naszym mieście.

Wszyscy wiemy w jak trudnym momencie każdy z nas teraz uczestniczy. Również dotyczy to sportu, kultury czy usług hotelowych w mieście. Od 4 maja niektóre z nich będą mogły otworzyć swoje drzwi lecz w mocno ograniczonych zasadach. Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój nie znalazło się w tej puli, Dlatego potrzebujemy Was teraz jeszcze mocniej niż do tej pory. Abyście mogli nam pomóc przetrwać, wraz z UM Wałbrzych przygotowaliśmy bardzo bogatą i atrakcyjną cenowo ofertę voucherów.

Wystarczy, że kupisz jeden z nich teraz, a skorzystasz w przyszłości. Uwierzcie, nam to bardzo pomoże. Dlatego zachęcamy wszystkich do zakupu i udostępniania informacji o naszych WOWczerach na Social Mediach. Mówmy, piszmy i udostępniajmy WOWczery, bo im więcej teraz usłyszy o nas świat to będziemy mogli naszym gościom w przyszłości oferować jeszcze więcej korzyści i atrakcji w Aqua-Zdroju. Ważność voucherów to aż 365 dni więc macie sporo czasu na przyjazd do nas 🙂

Jeśli macie jeszcze jakies dodatkowe pytania to udzielimy odpowiedzi mailowo biuro@aqua-zdroj.pl

Szcegóły akcji na https://www.wowczery.pl/

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl