XXI TOYOTA PÓŁMARATON WAŁBRZYCH ODWOŁANY

W poczuciu odpowiedzialności, w sytuacji trwającego zagrożenia epidemiologicznego, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo uczestników biegu podjęliśmy zdecydowane kroki organizacyjne. W imieniu organizatora XXI Toyota Półmaraton Wałbrzych z przykrością informujemy o konieczności odwołania biegu w tym roku.

W obecnej chwili nie mamy pewności, jak będzie wyglądała sytuacja epidemiologiczna w sierpniu, nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy tak duża impreza sportowa będzie miała szanse odbyć się bezpiecznie na planowanych wcześniej warunkach. W tej trudnej sytuacji nie możemy podjąć ryzyka organizacyjnego, które jest znaczne w przypadku tak dużej imprezy sportowej, dlatego też z ogromnym smutkiem podjęliśmy tę niełatwą decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji biegu.

W tych wyjątkowych okolicznościach prosimy wszystkich biegaczy o zrozumienie. Liczymy, że zobaczymy się z Wami w 2021 roku na starcie Toyota Półmaraton Wałbrzych. Dlatego z całego serca, zachęcamy do zachowania swoich pakietów startowych na przyszły rok. Wszyscy, którzy opłacili wpisowe, a zdecydują się przenieść uczestnictwo na przyszłoroczną edycję biegu, mogą liczyć na wyjątkową możliwość zaprojektowania swojego numeru startowego. Dla tych którzy nie zdecydują się skorzystać z tej okazji, w najbliższym czasie przedstawimy możliwość zwrotu opłaty startowej. Informacje dotyczące procedury zwrotu oraz nowego terminu biegu zostaną jak najszybciej zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl