ZABAWA Z AKADEMIĄ PANA KLEKSA

Zapraszamy 28. października o godz. 15:00 do Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdrój na koncert charytatywny Dzieci Dzieciom ? „Zabawa z Akademią Pana Kleksa”.

Celem koncertu jest zebranie środków na paczki mikołajkowe, które co roku rozdaje Fundacja Z Całego Serca wraz z partnerami. Wstęp na koncert nie jest płatny, można natomiast zakupić cegiełkę z tej okazji. W koncercie wezmą udział dzieci w wałbrzyskich szkół podstawowych. Każda placówka przygotowała utwór inspirowany wydarzeniami z książek o Profesorze Kleksie. To pierwsza tego typu impreza w naszym mieście, kiedy dzieci swoją twórczością i zaangażowaniem działają na rzecz swych równolatków. Przy wejściu na salę oraz w szkołach, a także w internecie można nabyć okazyjne cegiełki w cenie 5 zł i 10 zł.

Patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej. Organizatorami akcji są: Fundacja Z Całego Serca, Poseł na Sejm RP Agnieszka Kołacz- Leszczyńska i Radny Rady Miejskiej Wałbrzycha, wiceprezes fundacji Anatol Szpur. Organizatorzy koncertu od kilku lat przekazują wałbrzyskim dzieciom paczki mikołajkowe. W roku ubiegłym wręczono ich ponad 350. Wszyscy zaangażowani w inicjatywę mają nadzieję, że dzięki sprzedaży cegiełek uda się pobić zeszłoroczny rekord.

Cegiełki można kupić przez internet na stronach:

www.allegro.pl/cegielka-5zl-mikolajki-2016-koncert-charytatywny-i6561920118.html

www.allegro.pl/cegielka-10zl-mikolajki-2016-koncert-charytatywny-i6561921274.html

 

 

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl