Zajęcia pokazowe – Fit boxing

Zapraszamy 12 listopada o godz. 17:00 na zajęcia pokazowe FIT- BOXING z naszą nową instruktorką, Iwoną Modrzejewską! Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Podczas zajęć będzie możliwość zapisania się do grupy stałej. Dla klientów posiadających karnety i karty rabatowe WSTĘP WOLNY. Zapisy w Strefie Sport i pod numerem telefonu: (74) 660 93 13.

Zajęcia Fit boxing są połączeniem treningu cardio, fat burning oraz treningu kondycyjnego, wzmacniającego całe ciało zawierającym elementy boksu, kick boxingu i muay thai, będącego sztuką walki, której korzenie wywodzą się z Tajlandii.

Trening składa się z trzech głównych części:

1. Rozgrzewka – typowe ćwiczenia rozgrzewające stawy i mięśnie, pobudzające krążenie oraz ćwiczenia rozciągające, przygotowujące do części głównej

2. Część główna – trening wydolnościowy, poprawiający metabolizm i przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej, rzeźbiący ciało, zawierający typowe techniki ręczne i nożne wykorzystywane w sportach walki oraz elementy samoobrony (kopnięcia na różnych płaszczyznach, uderzenia ręczne, uniki itp). Ta część mocno angażuje całe ciało, poprawia koordynację, wzmacnia i ujędrnia oraz pozwala szybko tracić zbędne kilogramy. Pomiędzy ćwiczeniami następują aktywne przerwy, np. bieg w miejscu. Taka intensywność treningu powoduje, że nawet po jego zakończeniu i w nocy nasz metabolizm pracuje na wyższych obrotach, przez co tracimy więcej kalorii nawet podczas snu. Ćwiczenia wykonujemy samodzielnie oraz w parach motywując się wzajemnie.

3. Wyciszenie – zwalniamy tempo pozwalając wyciszyć się organizmowi. Ta część zawiera również statyczne ćwiczenia wzmacniające i ujędrniające kończące się rozciąganiem.

Trening przeznaczony jest dla każdej aktywnej osoby, niezależnie od wieku czy postury.

 

Podziel się ze znajomymi

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl