Zmysłowy i aktywny Dzień Kobiet w AQUA ZDROJU

W sobotę, 8. marca, Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ zaprasza na Zmysłowy Dzień Kobiet ze specjalnymi atrakcjami dla Pań ? aktywnymi i przyjemnymi.

Od godz. 11.00 zapraszamy na specjalny Turniej Ladies Squash z okazji Dnia Kobiet. Dla wszystkich fanek tej gry to niezwykła okazja aktywnego spędzenia swojego święta na korcie. Oczywiście w tym szczególnym dniu sportowa rywalizacja nieco zejdzie na drugi plan i najważniejsza będzie miła atmosfera. Dlatego też dla wszystkich uczestniczek przygotujemy specjalne koszulki z imionami oraz atrakcyjne nagrody. Zgłoszenia udziału w turnieju prosimy przesyłać do czwartku 6. marca na adres squash@aqua-zdroj.pl lub telefonicznie do recepcji Strefy Sport: (074) 660 93 13. Piękne kobiety, sportowe emocje, fantastyczne nagrody i niezapomniane wrażenia! Zapraszamy!

Od godz. 16.00 do 22.00 strefa saun będzie zarezerwowana wyłącznie dla Pań na ?Zmysłowy Dzień Kobiet?. Specjalnie w tym dniu dla wszystkich Pań odwiedzających saunarium przewidziane są dodatkowe atrakcje –  bezpłatne ceremonie zapachowe i masaże relaksacyjne. Podaruj sobie chwilę przyjemności!

Jednocześnie wszystkie Panie odwiedzające w tym dniu park wodny i strefę sport AQUA ZDRÓJ otrzymają w prezencie kwiatki, a w restauracji do każdego posiłku lampkę wyśmienitego wina.

 

Zapraszamy na Zmysłowy Dzień Kobiet do AQUA ZDROJU!

 

Podziel się ze znajomymi

Dodaj komentarz

Dozwolone tagi:<b>, <i>, <u>.

2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez AQUA-ZDRÓJ Sp. z o.o.- Wdrożenie www.960pixels.pl