Strona Główna

basen

CENNIK I REGULAMINY USŁUG PARKU WODNEGO I SAUNARIUM

  1. Basen – w zależności od wybranej taryfy cena dotyczy 60 lub 180 minutowego pobytu. Pobyt w saunarium płatny w wysokości 50 gr za każdą rozpoczętą minutę. Czas pobytu w saunarium nie jest wliczony do czasu przewidzianego w danej taryfie. Po przekroczeniu wykupionego czasu następuje naliczanie minutowe w wysokości 50 gr za każdą rozpoczętą minutę.

  2. Sauny – w zależności od wybranej taryfy cena dotyczy 60 lub 180 minutowego pobytu. Po przekroczeniu wykupionego czasu następuje naliczanie minutowe w wysokości 50 gr za każdą rozpoczętą minutę.

  3. Osoby poniżej 18 roku życiu mogą przebywać w saunarium wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej.

  4. Bilety ulgowe: dzieci w wieku 3-7 lat, młodzież szkolna, studenci do 25 lat, emeryci, renciści, osoby powyżej 65 lat, osoby niepełnosprawne o znacznym stopniu niepełnosprawności, osoby niepełnosprawne w wieku do lat 16, wyłącznie po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (np. legitymacji szkolnej, studenckiej, legitymacji emeryta, rencisty, inny dokument tożsamości ze zdjęciem).

  5. Bezpłatny wstęp przysługuje: dzieciom do 3 lat, opiekunowi osoby niepełnosprawnej o znacznym stopniu niepełnosprawności i opiekunowi osoby niepełnosprawnej w wieku do lat 16. Bezpłatny wstęp opiekuna osoby niepełnosprawnej obejmuje czas pobytu równy czasowi pobytu osoby nad którą sprawuje opiekę. Po przekroczeniu tego czasu następuje naliczanie minutowe według stawek określonych w punkcie 1 i 2 dla biletu ulgowego.

  6. Wstęp grupowy: bezpłatne wejście opiekuna min. 15-osobowej grupy dzieci lub młodzieży szkolnej. Warunkiem uzyskania wstępu grupowego jest jego zgłoszenie z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem.

  7. Bilet rodzinny: 180 minutowy pobyt rodziny, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe. Dopłata za każde kolejne dziecko dotyczy rodziny składającej się z więcej niż 4 osób.

  8. Zakup biletu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu Centrum Aktywnego Wypoczynku AQUA ZDRÓJ

  9. Dla osób, które regularnie korzystają z parku wodnego oferujemy Kartę Stałego Klienta. Szczegóły w regulaminie Programu Lojalnościowego.

Skontaktuj się z nami

edytuj
Sekretariat/Biuro Zarządu:
+48 746 60 93 01
biuro@aqua-zdroj.pl
Sekretariat czynny: 07:00 - 15:00
Basen:
+48 74 660 93 12
Basen czynny codziennie: 06:00 -21:00
Hotel (recepcja):

Nasza lokalizacja